Powiększanie ust Szczecin

Wiele osób ma kompleksy, jeśli chodzi o swoje usta. W końcu ideałem są duże, pełne i proporcjonalne wargi. Kojarzą się one, zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn, z atrakcyjnością oraz namiętnością. Osoby, które zostały przez naturę obdarzone mniejszymi, nie muszą się jednak wcale martwić - istnieje sposób, na bezpieczne i skutecznie ich powiększenie!

 

 

Powiększanie ust – dla kogo?

Proponowany przez klinikę medycyny estetycznej zabieg może być rozwiązaniem dla tych osób, które chcą, aby ich wargi były nieco bardziej widoczne – jednak nie tylko! Efektem jest także zmiana kształtu tej jakże widocznej części ciała. U wielu osób można zaobserwować większą dolną (lub rzadziej górną) wargę. Ci, którym marzy się symetria, mogą skorzystać zabiegu świadczonego w naszej placówce. Pomoże on w wyrównaniu lub uwydatnieniu nielubianych przez nas części.

Czymś, co równie często sprawia niezadowolenie z warg jest utrata jednolitego koloru, przebarwienia wywołane promieniowaniem słonecznym, opryszczką czy bliznami oraz utrata wyraźnego obwodu. Zabieg powiększania w klinice w Szczecinie może także spowodować odzyskanie regularnego koloru oraz wyraźnego kształtu ust.

 

 

Jaki efekt daje powiększenie?

W naszej szczecińskiej placówce stawiamy na naturalny efekt. Nie chcemy, aby nasi Pacjenci byli niezadowoleni lub aby każdy mógł z daleka powiedzieć, że poddali się oni zabiegowi. Kwas hialuronowy, który zawarty jest w preparatach może mieć efekt wygładzenia, ujednolicenia kolorystyki oraz zapewnienia symetrii naszym ustom.

Umiejętne wstrzyknięcie preparatu pozwoli także na uzyskanie miękkich i gładkich warg, które wyglądały będą na odpowiednio nawilżone. Dzięki temu, że nie jest to procedura chirurgiczna, możliwe jest delikatne i odpowiednie wymodelowanie skóry w taki sposób, aby spełnić wymagania Pacjenta.

 

 


Wybór odpowiedniego preparatu

Wszystkie stosowane przez nas środki zawierają kwas hialuronowy – to on posiada właściwości, które odpowiadają za powiększenie, wygładzenie i wymodelowanie. Może być używany nie tylko do ust, ale również jako środek wypełniający zmarszczki, wygładzający nierówności, a nawet, zastosowany na skórze głowy, jako preparat wspomagający porost włosów.

W naszej ofercie znajdują się produkty różnych firm, które w swoim składzie mają kwas hialuronowy. Możliwy jest wybór pomiędzy preparatami RESTYLANE, EMERVEL oraz FENICE. Każdy z naszych Pacjentów może samodzielnie wybrać, który żel zostanie zastosowany do powiększania ust. Mogą one mieć nieco inne efekty, dlatego wybór pozostawiamy naszym Pacjentom. Oczywiście, pracownicy naszej kliniki z chęcią pomogą w wyborze i wyjaśnią, jak działa każdy z proponowanych preparatów przed podjęciem decyzji i rozpoczęciem zabiegu.

Czy powiększanie ust boli?

Wyobrażając sobie zabieg wstrzykiwania preparatu w nasze wargi, może wydawać nam się, że jest to dość bolesna procedura. Usta to delikatna część ciała, która jest wrażliwa na odczuwanie bólu. Wielokrotne wbijanie igieł z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych odczuć. Jednak, chcemy uspokoić naszych Pacjentów i zapewnić, że cała procedura wykonywana jest poprzez zastosowanie znieczulenia miejscowego. Można porównać je do tego, które otrzymujemy przed bolesnym zabiegiem u dentysty – nie będziemy więc czuć wbijanych igieł, a w krótkim czasie po całej procedurze znieczulenie zniknie.

Ile utrzymuje się efekt powiększenia?

Jeśli chodzi o efekt na ustach po zabiegu, utrzymuje się on około pół roku. Po tym okresie, konieczne jest jego powtórzenie, aby utrzymać pożądany efekt. Jest to zdecydowana zaleta, która pozwala na spróbowanie kilku wariantów wypełnienia tak, aby znaleźć najlepszy i najbardziej odpowiedni. Po upłynięciu czasu, kiedy efekt będzie minimalny, możliwe jest zdecydowanie się na większą lub mniejszą ilość zastosowanego preparatu lub inne miejsca wstrzykiwania.

Nasza klinika medycyny estetycznej ze Szczecina świadczy pomoc, jeśli chodzi o zabiegi związane z powiększaniem ust. Skorzystać może z nich każdy, kto chce nadać swoim wargom objętości, równego kolorytu bądź wyrównać je tak, aby były symetryczne.