Powiększanie ust Szczecin

Usta mogą mówić wiele, nawet kiedy milczą. Wygląd ust może oddziaływać na ekspresję całej twarzy. Idealne, o doskonałych proporcjach, pełne i jędrne, świadczą o atrakcyjności. Wszelkie opisy seksapilu, mówią o dużym wpływie ust, zarówno u kobiet jak i mężczyzn na atrakcyjność fizyczną. Pełne wargi kojarzą się z namiętnością, natomiast te wąskie z oziębłością.

 

 

Zabieg powiększania ust polecany jest osobom, które dostrzegają problem zbyt małych warg, lub są niezadowolone z ich kształtu.

 

Podstawą jest naturalny efekt do którego wedle życzeń pacjenta dążymy. Dzięki preparatom kwasu hialuronowego, możemy poprawić symetryczność, kolorystykę i wielkość ust.

 

Preparaty te doskonale nadają się do niechirurgicznego modelowania wielkości i kształtu. Dzięki nim usta zyskują nie tylko subtelną objętość, ale także miękkość, gładkość oraz naturalne nawilżenie.

 

Wybór odpowiedniego rodzaju żelu uzależniony jest od indywidualnych oczekiwań pacjentów. W naszym gabinecie stosujemy: RESTYLANE, EMERVEL, FENICE.

 

 

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Efekt kuracji utrzymuje się około 6 miesięcy i po upływie tego okresu zabieg wymaga powtórzenia.

 

Przypadki