Gabinet Medycyny Estetycznej to przyjazne miejsce, w którym oferowany jest szeroki zakres zabiegów przywracających młodszy wygląd, korygujących defekty urody i niedoskonałości ciała, a zarazem zagwarantowany jest konkurencyjny i atrakcyjny pakiet cenowy. To miejsce dla wszystkich, którzy cenią profesjonalizm oraz oczekują skutecznych rozwiązań estetycznych. 

Leczenie w placówce opieramy wyłącznie na sprawdzonych i bezpiecznych metodach profesjonalnego przeciwdziałania objawom starzenia zgodnie z najnowszymi światowymi standardami co zapewnia bezpieczeństwo i opiekę na wysokim poziomie. 

Lekarzem wykonującym zabiegi jest dr n. med. Sylwia Szymaniak-Rochoń, lekarz stomatolog, kształcąca się w zabiegach medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej, Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej (Union Internationale de Medicine Esthetique), Światowego Towarzystwa Medycyny Anti-Aging (WOSAAM), Uczestniczka licznych sympozjów i szkoleń praktycznych poświęconych poprawie urody i estetyce uśmiechu.