Mezoterapia rozstępów

Stosujemy specjalną mieszaninę substancji (m.in. DMAE, kwas hialuronowy, witaminę B5, pierwiastki śladowe), które silnie napinają skórę, poprawiają koloryt, rozjaśniają, redukują rozstępy. Szczególnie spektakularne efekty osiąga się w przypadku świeżo powstałych rozstępów, np. u młodych ludzi przy intensywnym wzrastaniu bądź przy rozstępach powstałych u kobiet w trakcie ciąży (zabieg możliwy jest do wykonania po zakończeniu karmienia piersią).
Warto podkreślić, że im później dana osoba zdecyduje się na zabieg usuwania rozstępów, tym gorszy efekt estetyczny może uzyskać. Najlepiej poddawać zabiegom rozstępy świeże, które jeszcze nie zbladły. Rozstępy powstają na skutek zerwania włókien kolagenowych i elastynowych na etapie intensywnego i szybkiego rozciągania się skóry. W wielu przypadkach ich całkowite wyeliminowanie nie jest możliwe – można natomiast znacząco zmniejszyć ich widoczność, poprawiając tym samym wygląd i kondycję skóry.

 

Mezoterapia rozstępów to skuteczny zabieg niwelujący wrzecionowate ślady na skórze. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry specjalnym preparatem bogatym w składniki odżywcze. Po serii zabiegów skóra staje się bardziej elastyczna i jędrna. Zabieg można przeprowadzać na dowolnym obszarze ciała.